АГРОСЕМФЕСТ

07.08.2018 — 11:41

Шановні коллеги, фахівці, аграрії!
Світовий лідер у розробці технологій для підвищення врожайності шляхом регулювання стресу рослин і досягнень гормонального балансу вирощуваних культур – StollerUkraine, з радістю запрошує всіх відвідати головну подію компанії ТОВ Агросем - АгросемФест. 

На цьому етнофестивалі компанія Агросем поєднала традиції з передовими технологіями, а бізнес з розвагами для дорослих та дітей.

Для наймолодших гостей передбачено спеціальнцу розважальну зону, де протягом усього фестивалю малюки можуть бавитися з аніматорами.

Завітайте на виставкову зону й демо-насадження з результатами обробки культур продуктами Stoller, отримайте індивідуальні консультації від наших фахівців #cropdoctors та не пропустіть спеціальну презентацію від нашої компанії.

Розклад фестивалю:

10:00 - 11:00 Зустріч та реєстрація вельмишановних гостей за філіжанкою запашної кави

11:00 - 12:30 Інтерактивна стратегічна сесія з міжнародними партнерами та провідними фермерськими господарствами України

12:30 - 13:00 Перерва з освіжаючими напоями

13:00 - 15:00 Ознайомлення з випробувальними посівами, які турботливо вирощені на якісних добривах та засобах захисту. Занурення у світ точного землеробства та освоєння потужних можливостей сучасної сільськогосподарської техніки

16:00 - 19:00 Святкове застілля та народні забави

Чекаємо на Вас!

Подпишитесь на рассылку и будьте в курсе последних новостей!