Рекомендації щодо застосування препаратів Stoller

 стадія
Обробка рослин препаратом Fast Start 1 л/га кожні 15 днів до появи плодів створить умови для нормального росту і розвитку, забезпечить рослину легкозасвоюваними мікроелементами та підвищить стійкість рослини до несприятливих умов навколишнього середовища.
 стадія
 стадія
Обробка Stimulate Yield Enhancer 0,5 л/га сприятиме відновленню гормонального балансу, активізує процеси цвітіння та запилення.
 стадія
 стадія
 стадія
Застосування X-Cyte 0,5-1 л/га сприятиме активному поділу клітин і формуванню повноцінних однорідних плодів.
 стадія
Застосування Sugar Mover сприятиме перерозподілу та накопиченню цукрів в плодах, збільшенню їх розміру та підвищенню якісних характеристик врожаю.
 стадія
 стадія
Обробка рослин Nitrate Balancer 2 л/га сприятиме переміщенню цукрів в кореневу систему, що забезпечить умови для успішної зимівлі та активного цвітіння в наступному сезоні.
 стадія
* Дані рекомендації, мають ознайомлювальний характер. Оптимальна програма застосування препаратів Stoller, розробляється індивідуально фахівцем компанії

Проблеми

Решение

Использование препарата Fast Start в период набухания почек обеспечит растения легко усваиваемыми микроэлементами, способствует быстрому восстановлению вегетации, повышает устойчивость растений к неблагоприятным условиям окружающей среды.

Решение

Для восстановления гормонального баланса, активного цветения и опыления необходимо применение препарата Stimulate Yield Enhancer в период бутонизации растений.

Решение

Для забезпечення активного поділу клітин і формування повноцінних однорідних плодів рекомендується обробка рослин препаратом X-Cyte на початку формування плодів.

Решение

Обработка растений препаратом Sugar Mover в период роста плодов обеспечит накопление сахаров в запасающих органах растений, способствует увеличению размеров плодов и повышению качественных характеристик урожая.

Решение

Применение препарата Nitrate Balancer после сбора урожая способствует перемещению углеводов в корневую систему, обеспечивая условия для успешной перезимовки и активного цветения в следующем сезоне.

Рішення

Використання препарату Fast Start під час періоду набухання бруньок забезпечить рослину легкозасвоюваними мікроелементами, сприятиме швидкому відновленню вегетації, підвищить стійкість рослини до несприятливих умов навколишнього середовища.

Для відновлення гормонального балансу, активного цвітіння та запилення необхідне застосування препарату Stimulate Yield Enhancer під час періоду бутонізації рослини.

Для забезпечення активного поділу клітин і формування повноцінних однорідних плодів рекомендується обробка рослин препаратом X-Cyte на початку формування плодів.

Обробка рослин препаратом Sugar Mover в період росту плодів забезпечить накопичення цукрів в запасаючих органах рослин, сприятиме збільшенню розмірів плодів і підвищенню якісних характеристик врожаю.

Застосування препарату Nitrate Balancer після збору врожаю сприятиме переміщенню вуглеводів в кореневу систему, що забезпечить умови для успішної зимівлі та активного цвітіння в наступному сезоні.

[*title*] [*title*]

Отримати консультацію фахівця

Є питання по нашим продуктам? Заповніть поля нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин