Bioforge®

 • Стійкість до посухи
  Стійкість до посухи
 • Постійне зростання кореневих волосків
  Постійне зростання кореневих волосків
 • Контроль гормонального балансу
  Контроль гормонального балансу
Bioforge®
Bioforge
Bioforge – Антистресовий препарат для посилення росту і розвитку й підвищення стійкості рослин до дії несприятливих чинників
 • Підтримка гормонального балансу за рахунок антистресової дії
  Bioforge є антиоксидантним препаратом для нейтралізації стресу в рослинах, посилення росту і розвитку. В основі препарату лежить унікальна запатентована сполука – N'N, диформіл сечовина, продукт реакції двох природних молекул: мурашиної кислоти і сечовини. Дана молекула є потужним антиоксидантом: вона здатна нейтралізувати вільні радикали в клітинах рослин, які утворюються внаслідок впливу стресу. Завдяки цьому, Bioforge пригнічує сигнал до вироблення етилену – гормону стресу, і дозволяє рослині продовжувати нормальний розвиток і швидке відновлення після пошкоджень.
 • Стійкість до стресу і посухи
  Bioforge активізує експресію генів, пов'язаних зі стійкістю рослин до стресу і посухи (DREB1A, RD29A, RAB18). Рослини здатні довгий час підтримувати життєдіяльність в посушливих умовах під впливом стресу і швидко повернутися до нормального функціонування після припинення впливу стресу або після поливу.
 • Постійне зростання кореневих волосків
  Bioforge підвищує експресію гена RLS4, який відповідає за ріст коренів. Добре розвинена коренева система з безліччю кореневих волосків дозволяє поглинати набагато більше поживних речовин і води. Коріння, також, впливають на гормональний баланс в рослині, оскільки, саме в кореневих кінчиках синтезується цитокінін – фітогормон, який відповідає за поділ клітин і розвиток надземної частини рослини.

Матеріали для завантаження

 

 

Діючі речовини

 

N’N, диформіл сечовина – антиоксидант; продукт реакції мурашиної кислоти і сечовини.

 

 

 

Основні рекомендації

 • #

  У баковій суміші з гербіцидами для зменшення гербіцидного навантаження

  Навіть селективні гербіциди призводять до стресу рослин і втрат врожайності. З метою уникнення гербіцидного навантаження і/або опіків рекомендується застосування Bioforge в баковій суміші з гербіцидом. Дана обробка прискорить метаболізм всіх рослин: для культурних рослин – це відсутність стресу, для цільових бур'янів – швидкий ефект діючих речовин гербіциду.

 • #

  Передпосівна обробка насіння для швидких і однорідних сходів

  Передпосівна обробка насіння є найбільш ефективним і мало витратним способом внесення препаратів. Діючі речовини продукту потрапляють в рослину з першими краплями вологи. Диформіл сечовина має антиоксидантну дію і допомагає рослині впоратись зі стресом, пов'язаним з посівом в холодний ґрунт, посушливими умовами або надлишком вологи. Це допомагає досягти швидких і однорідних сходів, коренева система розвивається активніше, сприяючи встановленню гормонального балансу, швидкому поглинанню поживних речовин і вологи. 
 • #

  Обробки для зниження
  негативного впливу стресу

  На всіх стадіях розвитку рослини зазнають вплив різних стресових чинників: температурний режим, надлишок або дефіцит вологи, шкідники, хвороби, надто інтенсивне світло або його дефіцит. Всі ці фактори неминуче призводять до втрат врожайності. Застосування антиоксидантного продукту Bioforge, протягом сезону в невеликих концентраціях для профілактики стресу або відразу після впливу стресового чинника, допоможе знизити втрати врожайності. Рекомендується обробка в комплексі з X-Tra Power протягом 48-ми годин після пошкодження градом, заморозками для більш активного відновлення.

 

 

 

Дозування

 

Дозування для передпосівної обробки насіння вказана з розрахунку на 1 тонну посівного матеріалу. Головна вимога до обробки – однорідність нанесення продукту. Препарат сумісний з більшістю протруювачів насіння і ЗЗР.

 

 

Дозування для позакореневої обробки вказано з розрахунку на 1 га. Для більшого ефекту рекомендуються багаторазові обробки дрібними дозами (0,3 л/га 3-5 разів за сезон). Препарат сумісний з більшістю ЗЗР та іншими продуктами для позакореневих обробок. Перед приготуванням бакової суміші рекомендується провести тест на сумісність компонентів бакової суміші.

 

 

 

Bioforge Bioforge універсальний в застосуванні, можливе внесення в якості передпосівної обробки насіння і для позакореневого внесення. Сумісний з більшістю пестицидів. 

 

 

 

 

Результат застосування

Bioforge Bioforge

Отримати консультацію фахівця

Є питання по нашим продуктам? Заповніть поля нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин