Компанія Stoller Ukraine пропонує унікальні інноваційні концентровані мікоризні інокулянти Rootella, виробництва наших партнерів із Ізраїлю, компанії Groundwork BioAg, до складу яких входять високоефективні штами ендомікоризних грибів Glomus intraradices.

Rootella F

Концентрований мікоризний інокулянт, у вигляді дрібнодисперсного порошку, що застосовується для ручної обробки посівного матеріалу у сівалці.

Доведено, що ефективна мікоризна
інокуляція коренів рослин впливає на:

Підвищення врожайності

Зменшення витрат на фосфорні добрива, компост та зрошення

Підвищення стійкості рослин до впливу стресових факторів середовища

Мікоризні інокулянти Rootella® F ідеально підходять для ручного змішування з насінням перед сівбою в польових умовах. Ця формула продукту має у своєму складі високоефективний прилипач, що запобігає навіть незначним втратам мікоризних грибів і добре підходить для застосування в сівалці. Rootella F містить дуже високу концентрацію ендомікоризи: щонайменше 20.800 видимих пропагул Glomus intraradices на 1 грам.

Метод застосування:

Rootella F може змішуватись із посівним матеріалом безпосередньо у сівалці або за допомогою сухої обробки аплікатором. Groundwork BioAg рекомендує вносити 120 г на 1 гектар для більшості польових культур. Однак дозування може варіюватись. Зверніться до представників компанії Stoller Ukraine, щоб визначити найефективніше дозування для Вашої культури. Перевіряйте сумісність продукту із діючими речовинами засобів захисту рослин та дотримуйтесь правил застосування, що позначені на етикетці.