StollerUkraine запрошує на Агропорт Схід Харків 2018

25.09.2018 — 12:37

Компанія StollerUkraine запрошує на IX Міжнародну агропромислову виставку та форум з розвитку фермерства -  АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ 2018

АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі, що проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Харківської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації та Aviabrand LLC. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

До участі в Агропорті у Харкові буде запрошено фермерів та господарів з Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізьської, Луганської, Донецької, а також с інших регіонів України.

У 2018 році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології. Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект – Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а заключний етап пройде саме на Харківщині в третій день заходу. Більш детальну інформацію та умови реєстрації дізнайтеся за посиланням.

Дізнайтесь про останні інновації,отримайте індивідуальні консультації від наших фахівців, та не втратьте можливість відвідати наш спеціальный семінар, що відбудеться у другий день виставки 12 жовтня у конференц залі №3, термінал С з 13:30-15:00!
На семінарі наш спеціаліст Галина Павленко, канд. с.-г. наук, фахівець з впровадження продуктів і технологій розповість про: " Боротьбу за врожай в умовах глобальних кліматичних змін ".

Чекаємо на Вас!
 
Як це відбувалося - дивіться у фотозвіті, а також можете переглянути відео семінару за участі наших спеціалістів!
 
 
 

Підпишіться на розсилку і будьте в курсі останніх новин!