Ріст

Продукція

Пробуджуючи енергію рослин
разом зі Stoller

Cтимулятори росту коріння

Активний вегетативний розвиток, здорові і стійкі до стресу рослини

 

Період РОСТУ рослин є найтривалішим і дуже важливим проміжком часу в житті рослин. Протягом цього тривалого періоду в рослинах відбувається велика кількість біохімічних процесів, які потребують комплекс макро і мікроелементів, вологи і безлічі інших компонентів. В цей час рослини всіляко пристосовуються до життя в далеко не ідеальних умовах зовнішнього середовища. Одночасно з ростом рослин відбувається і їх розвиток. Загалом, в цей час активно ростуть і розвиваються всі вегетативні органи рослинного організму. Однією з перших починає розвиватись коренева система, доставляючи поживні речовини і воду для повноцінного функціонування всіх надземних органів. У цьому полягає одна з найважливіших цінностей кореневої системи, адже від її розвитку залежить подальше формування всієї рослини. 

Чим розвиненіша рослина переходить на ФІНІШНИЙ етап утворення генеративних органів, тим ефективніше буде розкритий потенціал вирощуваних Вами сортів і гібридів. 

 

Роль навколишнього середовища та інших негативних факторів

Забезпечити рослини ідеальними умовами для росту і розвитку досить складно, адже величезна роль в цьому належить навколишньому середовищу, зокрема погодним умовам – недостатня кількість опадів, невідповідний температурний режим, наявність патогенів, шкідників тощо. Всі перераховані вище аспекти безпосередньо здатні викликати стан стресу у рослин. Дія стресу в свою чергу здатна значно знизити потенціал навіть найурожайніших сортів, що спричиняє великі втрати коштів, витрачених на вирощування. 

 

Контроль стресу

Існуючі технології здатні в деякій мірі контролювати наявність негативних факторів, таких як: наявність бур'янів, шкідників, хвороб. Найчастіше цього недостатньо – необхідне комплексне рішення, здатне не тільки прибрати шкідливий організм, але і нейтралізувати його дію, а саме викликаний стрес.  

Лідируючі позиції в боротьбі зі стресом належать технологіям Stoller. Ці інноваційні засоби здатні не тільки забезпечити рослини необхідними в критичний період мікроелементами, а й усунути стан стресу, чи то стрес від посухи, чи токсична дія гербіциду.  

 

Як впроваджувати прогресивні технології?

Вводити інноваційні продукти Stoller в свою технологію вирощування досить просто, адже вони повністю сумісні практично з усіма засобами захисту рослин, що дозволяє доповнювати ними приготовані Вами бакові суміші. Дані продукти, також, можуть використовуватись разом із поливом, в будь-яких зрошувальних системах, в тому числі і крапельних установках 

 

 Застосовуючи наші препарати в період росту рослин, Ви отримуєте:

  • Добре розвинену кореневу систему 
  • Міцні та здорові рослини 
  • Активне кущення, розгалуження 
  • Оптимізацію гормонального балансу шляхом регулювання рівня етилену 
  • Нейтралізацію дії стресу 
  • Збереження потенціалу врожайності 
  • Максимум від вкладених інвестицій 

 

В чому полягає дія препаратів?

Стимулятори росту в лінійці Stoller здатні активізувати фізіологічні процеси, що відбуваються в рослинах, впродовж всього періоду вегетації, починаючи ще з проростання насіння. Це стимулює зростання як підземної, так і надземної частини рослин. На фізіологічному рівні відбувається це приблизно так: зовнішні та внутрішні сигнали › синтез фітогормонів › їх транспорт в певні рослинні тканини › дія (поділ або розтягування клітин, формування репродуктивних органів, синтез захисних сполук тощо).  

Проте, найчастіше, негативні зовнішні сигнали можуть порушувати цю послідовність. В такому випадку, виникає потреба в оптимізації гормонального балансу і застосуванні додаткової кількості фітогормонів росту. Це можуть бути як гормони в чистому вигляді, так і їх попередники, певні мікроелементи, поліаміни, органічні кислоти. Такі методи здатні керувати внутрішніми процесами рослин, незалежно від змін у навколишньому середовищі. 

 

Рішення від Stoller

Лінійка препаратів компанії Stoller – це готові рішення для боротьби з негативними факторами зовнішнього середовища. Разом з продуктами аграрії отримують висококваліфіковану підтримку наших експертів та комплексні рекомендації. 

Наша компанія дбає про навколишнє середовище. Завдяки нашим технологіям, ви досягатимете своїх цілей застосовуючи меншу кількість пестицидів на своєму полі. Крім цього, продукти є біоідентичними та здатні повністю включатись в метаболізм рослини, не завдаючи шкоди людям і навколишньому середовищу. 

Отримати консультацію фахівця

Є питання по нашим продуктам? Заповніть поля нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин