Продукція

Продукція

Пробуджуючи енергію рослин
разом зі Stoller

Стимулятори росту рослин

Продукти Stoller - результат роботи фахівців провідних науково-дослідних центрів і університетів.

Унікальні розробки, що поєднують фітогормони і ключові біологічно-активні елементи, антиоксиданти, запатентовану технологію хелатування дають нам можливість допомогти фермерам максимізувати продуктивність рослин і посилити їх «імунітет» на всіх фазах розвитку. Таким чином, фермери можуть отримати максимальний прибуток зі своїх інвестицій в насіння.

Наукові досягнення центру з розробки продуктів дозволили компанії стати одним з лідерів на ринку стимуляторів і активаторів росту рослин.

Спробуйте на власному досвіді переваги від застосування продуктів Stoller, і Ви помітите різницю!

Для отримання гарного врожаю, необхідно забезпечити правильний догляд за ділянкою, де був висаджений посівний матеріал. Звісно, головне - правильно почати. Бувають випадки, коли фермери вкладають сили і гроші в посів та догляд, але результат бажає кращого. Задля уникнення марної витрати коштів, варто скористатися стимуляторами росту рослин. Ця група засобів дозволяє значно прискорити процеси росту та розвитку і , навіть, усунути можливі дефекти кінцевої продукції. Якщо ви бажаєте придбати такі препарати, компанія Stoller допоможе в цьому.

 

Засоби для контролю вегетативного росту

Стимулятор росту рослин забезпечує прискорений розвиток клітин, з яких формується стебло. До складу таких засобів входять три основних діючі компоненти – ауксини, цитокініни і гібереліни. Це рослинні гормони, які відповідають безпосередньо за розвиток куща або дерева. Підвищення їх концентрації допомагає отримати бажаний ефект.

Крім того, внесення подібних препаратів є виправданим, якщо кущові рослини ростуть в погано освітленому місці і не отримують достатньо світла. Користуючись стимуляторами росту рослин, можна компенсувати недостачу фітогормонів і забезпечити нормальну життєдіяльність рослин.

При створенні «живих огорож» цитокиніни також зроблять свою справу. Цей гормон забезпечить більш інтенсивне розгалуження і зробить кущі густішими. Тому якщо ви хочете виростити натуральну огорожу на власній присадибній ділянці, цитокініни зроблять її більш ефектною.

 

Взаємозв’язок розвитку кореневої системи і рівня врожайності

Звісно, застосування стимуляторів росту забезпечить розвиток не тільки стебел, а й кореневої системи. Стимулятори, що містять в своєму ауксин, сприятимуть загальному зміцненню кореневої системи і активному росту кореневих волосків. Крім забезпечення вегетативного росту стимулятори використовують при вегетативному розмноженні. Для цього необхідно спочатку відірвати частину нижню частину стебла; потім обробити рослину розчином стимулятора та висадити в ґрунт.

Також стимулятори сприяють формуванню нових відростків, пробудженню сплячих бруньок і стимулюванню їх розвитку.

Стосовно врожаю, його підвищенню сприятиме застосування регуляторів росту рослин до складу яких входять гібереліни. Саме цей вид гормонів відповідає за плодоношення і правильний розвиток плодів. При цьому, кількість зібраних овочів і фруктів з однієї і тієї ж ділянки зросте, а власне плоди збільшаться в розмірах. До того ж, використання біоідентичних стимуляторів є абсолютно безпечним. Рослинні гормони не заподіють шкоди Вашому саду.

 

Раціональне використання засобів

Зверніть увагу, що будь-які стимулятори росту рослин працюватимуть лише за умови забезпечення повноцінного живлення і якісного догляду. Не існує універсального препарату, який можна було б внести на грядку і отримати ідеальний результат. Звідси, необхідно дотримуватися основних рекомендацій про раціональне використання коштів, в тому числі:

  • створення необхідних умов для вирощування;
  • своєчасне внесення мінеральних і органічних добрив;
  • використання засобів захисту рослин.

Якщо ви правильно розплануєте догляд і підберете комбінацію добрив, то отримаєте чудовий результат. Кущі і дерева будуть мати потужну і розвинену кореневу систему, товсті стебла і гілки, здатні витримати рясний урожай.

Stoller - кращі регулятори для ваших садів і полів

Якщо вам потрібні стимулятори росту рослин, компанія Stoller пропонує широкий вибір препаратів залежно від фізіологічних потреб рослин у конкретні фази розвитку. Продукція, представлена на сайті - це праця сотень вчених із провідних науково-дослідних центрів. В основному, наші препарати ґрунтуються на біоідентичних фітогормонах. Тому ми гарантуємо абсолютну безпеку стимуляторів як для кущів або дерев, так і для навколишнього середовища і людей, які будуть вживати їх плоди в їжу.

У наших продуктах використовуються не тільки фітогормони, а й антиоксиданти та інші біологічно активні речовини, необхідні для інтенсивного росту і розвитку рослин. Крім того, при виробництві препаратів використовується запатентована технологія хелатування поліамінів, тим самим забезпечуючи більш ефективну віддачу мікроелементів рослинам.

Використовуючи наші препарати, ви помітите прискорене зростання пагонів, більш інтенсивний розвиток кореневої системи і значне підвищення врожайності.

Отримати консультацію фахівця

Є питання по нашим продуктам? Заповніть поля нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин