Nitrate Balancer®

 • Переміщення цукрів до генеративних органів і запасаючих тканин
  Переміщення цукрів до генеративних органів і запасаючих тканин
 • Нормальна зимівля озимих і багаторічних культур
  Нормальна зимівля озимих і багаторічних культур
 • Покращені якісні показники врожаю
  Покращені якісні показники врожаю
Nitrate Balancer®
Nitrate Balancer
Препарат для активізації переміщення вуглеводів від вегетативних органів до коренів, запасаючих тканин, плодів і для зниження надмірного вегетативного росту.
 • Переміщення цукрів до коренів, запасаючих тканин і генеративних органів
  Препарат активізує переміщення продуктів фотосинтезу від органів синтезу до органів накопичення цукрів: коренеплодів, цибулин, квітів, плодів, запасаючих тканин. Більш активне переміщення цукрів дозволяє досягти підвищення якісних показників врожаю: цукристості цукрових буряків, показника Brix у цибулі, товарності картоплі та інших культур.
 • Контрольований вегетативний ріст
  Застосування Nitrate Balancer знижує рівень ауксин-оксидази, завдяки чому концентрація ауксину підвищується. Ауксин протидіє гібереліновій кислоті, яка відповідає за подовження клітин і ріст рослин у висоту. Завдяки цьому, ми отримуємо коротше міжвузля і більше коренів. Вертикальне зростання сповільнюється достатньо, щоб запобігти виляганню посівів зернових колосових культур.
 • Нормальний перебіг періоду зимового спокою для озимих і багаторічних культур
  Обробка перед періодом спокою озимих і багаторічних культур сприяє переміщенню поживних речовин в кореневу систему. Завдяки цьому, період спокою перебігає нормально, знижується ймовірність вимерзання посівів, а ріст весною поновлюється раніше і відбувається більш активно.

Матеріали для завантаження

Основні рекомендації

 • #

  Обробки озимих і багаторічних культур восени перед початком періоду спокою

  Для озимих і багаторічних культур ми пропонуємо програму глибокого сну – обробку препаратом Nitrate Balancer за місяць до настання періоду спокою. Обробка сприятиме відтоку цукрів і поживних речовин до кореневої системи, де вони будуть захищені від впливу холоду. Також Nitrate Balancer допоможе запобігти переростанню культур перед входом в зиму (ріпак) і сприятиме більш активному відновленню вегетації весною. 

 • #

  Позакореневі обробки для коренеплодів, картоплі, цибулі, часнику

  В якості фінішних обробок для коренеплодів, цибулі, часнику, картоплі рекомендоване внесення Nitrate Balancer за 6-3 тижні до збору врожаю. Дана обробка покращить відтік поживних речовин до запасаючих тканин, сприяючи підвищенню якісних показників врожаю. Для більшого ефекту рекомендоване дробове внесення з інтервалом 2 тижні.

 • #

  Обробки для пригнічення надмірного вегетативного росту

  Проблема надмірного вегетативного росту особливо негативно позначається на посівах зернових культур і загрожує виляганням поля. Для боротьби з цією проблемою виробники вдаються до застосування ретардантів, таких як хлормекватхлорид. Ми пропонуємо інше рішення даної проблеми: застосування Nitrate Balancer на фазі активного подовження стебла. Дана обробка допоможе зменшити надмірний ріст в висоту, не сповільнюючи інші ростові процеси.

Діючі речовини:

 • B – 9,0%

 • Mo – 0,005%

 

 

 

Дозування

Дозування для позакореневої обробки вказана з розрахунку на 1 га. Для більшого ефекту рекомендуються багаторазові обробки дрібними дозами (1 л/га двічі з інтервалом 2 тижні). Препарат сумісний з більшістю ЗЗР та іншими продуктами для позакореневих обробок. Перед приготуванням бакової суміші рекомендується провести тест на сумісність компонентів.

 

Nitrate Balancer застосовують для позакореневих підживлень. Сумісний з більшістю пестицидів.

 

 

 

Результат застосування

Nitrate Balancer Nitrate Balancer

Отримати консультацію фахівця

Є питання по нашим продуктам? Заповніть поля нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин