SETT®

 • Стимулювання цвітіння – формування зав’язі
  Стимулювання цвітіння – формування зав’язі
 • Захист від фізіологічних хвороб
  Захист від фізіологічних хвороб
 • Корекція дефіциту елементів живлення
  Корекція дефіциту елементів живлення
SETT®
SETT
SETT - препарат для корекції дефіциту кальцію і бору, захисту від фізіологічних захворювань, покращення генеративних функцій.
 • Стимулювання цвітіння – формування зав’язі
  Sett сприяє стимулюванню активного розвитку генеративних органів, проростанню та росту пилкової трубки. Впливає на подовження життєздатності пилку, покращення проходження процесів запилення та формування повноцінної зав’язі.
 • Захист від фізіологічних хвороб.
  Препарат сприяє зміцненню клітинних стінок, попереджує розвиток фізіологічних хвороб зерняткових та інших дводольних культур, зокрема зниження ризику розвитку верхівкової гнилі томатів, загнивання коренів, гнилі сердечка цукрового буряку, розтріскування плодів та запасаючих тканин. Загалом впливає на покращення якості та транспортабельності плодів та овочів.
 • Корекція дефіциту елементів живлення
  Більш вимогливими до забезпечення бором та кальцієм є дводольні культури. Від початку проростання і до завершення вегетації вони потребують безперервного забезпечення цими елементами. Підживлення рослин препаратом Sett забезпечить рослини доступними кальцієм та бором та сприятиме запуску багатьох фізіологічних механізмів росту, розвитку та стійкості до хвороб.

Матеріали для завантаження

Основні рекомендації:

 • Фізіологічні хвороби плодів зерняткових

  Застосування Sett в період росту та дозрівання плодів підвищує вміст кальцію, у тканинах зерняткових культур та сприяє його кращому транспортуванню за рахунок бору. Це допомагає уникнути пошкоджень від сонячних опіків, зараженню збудниками різноманітних гнилей під час зберігання, тим самим значно підвищуючи якість кінцевої продукції. Водночас, кальцій в основі препарату активує ферменти, що провокують поділ клітин, їхнє видовження та ріст плоду в цілому.

 • Мала кількість зав’язей

  Застосовуючи препарат Sett, рослини отримують повноцінне живлення бором та кальцієм. Обробка рослин перед цвітінням забезпечує квітки бором протягом критичного періоду розвитку жіночих гамет і пиляків, покращує проростання пилку, ріст пилкових трубок, активізує синтез та переміщення вуглеводів (особливо сахарози з листя до органів плодоношення та кореневої системи). Крім того, покращується використання кальцію в процесах обміну речовин, що особливо важливо для запліднення.

 • Гниль сердечка у буряка

  Sett сприяє запобіганню захворювання буряка серцевидною гниллю, завдяки оптимальній концентрації легкодоступного бору. Активізує ріст вегетативної маси, завдяки регуляції фітогормонального балансу. Покращить засвоєння поживних речовин, сприятиме переміщенню цукрів з листя у коренеплоди, підвищуючи урожайність, цукристість та лежкість коренеплодів цукрового буряка.

   

 

 

ДIЮЧI РЕЧОВИНИ

 • Кальцій – 8%

 • Бор – 1%

 

 

ДОЗУВАННЯ

Застосовується на усіх польових, овочевих, плодових та декоративних культурах.

Рекомендується застосувати у комбінації з X-Cyte та Harvest More Urea Mate на фазах цвітіння та формування плодів. Використовується у фертигаційних системах і покращує стан форсунок. 

 

                                                                 

 

Дотримуйтесь інструкції з використання, вказаної на етикетці. Перед застосуванням необхідно провести тест на сумісність компонентів бакової суміші.

 

 

 

Результат застосування

SETT SETT

Отримати консультацію фахівця

Є питання по нашим продуктам? Заповніть поля нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин