X-Cyte®

 • Поділ клітин
  Поділ клітин
 • Захист від спеки
  Захист від спеки
 • Кущіння злакових, розгалуження сої
  Кущіння злакових, розгалуження сої
X-Cyte®
X-Cyte
Регулятор росту рослин на основі цитокініну для активізації поділу клітин; активного запилення за умов високих температур.
 • Активізація процесу поділу клітин
  X-Cyte – регулятор росту рослин на основі кінетину (форма цитокініну). Цитокінін – фітогормон, який контролює поділ клітин і розвиток надземної частини рослини. Активний поділ клітин в плодах – необхідний фактор для формування врожаю з високими якісними характеристиками.
 • Кущіння злакових, розгалуження бобових і ріпака
  Цитокін стимулює розростання надземної частини рослин: сприяє розгалуженню сої, кущінню злакових культур.
 • Захист від теплового стресу
  Під впливом високих температур в рослині виділяється цитокінін-оксидаза, що руйнує цитокінін. Це призводить до уповільнення поділу клітин і зростання в цілому. Цитокінін критично необхідний рослині в період репродуктивного розвитку. Спека в період цвітіння культур особливо небезпечна: цитокінін руйнується, внаслідок чого запилення, запліднення, формування плодів відбувається неефективно. Тому, внесення цитокініну ззовні необхідне для підтримки нормального протікання даних процесів і для запобігання втрат врожайності.

Матеріали для завантаження

Основні рекомендації

 • #

  Позакореневе внесення на ранніх етапах для стимулювання розгалуження у бобових і ріпака, кущіння злакових

  Цитокінін контролює поділ клітин і розростання надземної частини рослини. Внесення на початкових етапах розвитку сприяє формуванню більшої кількості продуктивних пагонів і бічних відгалужень. 

 • #

  Позакореневе внесення перед цвітінням, особливо під впливом теплового стресу

  Найбільш ефективною буде профілактична обробка, тобто внесення перед впливом стресу. Також, важливо, щоб препарат потрапив в рослину до початку активного цвітіння: для кукурудзи  від V9 до фази викидання волоті; для сої  R1 (фаза бутонізації); для пшениці  фаза виходу в трубку. Цитокінін в складі препарату допоможе зменшити негативний вплив теплового стресу, прискорить поділ клітин в плодах, що також, покращить якісні характеристики врожаю.

Діючі речовини:

 • Цитокінін (кінетин) – 0,04%

 

 
 

 

Дозування

Дозування для позакореневої обробки вказана з розрахунку на 1 га. Для більшого ефекту рекомендуються багаторазові обробки дрібними дозами (0,5 л/га 2-3 рази за сезон). Препарат сумісний з більшістю ЗЗР та іншими продуктами для позакореневих обробок. Перед приготуванням бакової суміші. рекомендується провести тест на сумісність компонентів.

X-Cyte застосовується в якості однокомпонентної обробки або як складова бакової суміші. Сумісний з більшістю пестицидів.

 

 

 

Результат застосування

X-Cyte X-Cyte

Отримати консультацію фахівця

Є питання по нашим продуктам? Заповніть поля нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин