Stimulate Yield Enhancer®

 • Одночасні та вирівняні сходи
  Одночасні та вирівняні сходи
 • Масивна коренева система
  Масивна коренева система
 • Підтримка гормонального балансу
  Підтримка гормонального балансу
Stimulate Yield Enhancer®
Stimulate Yield Enhancer
Stimulate Yield Enhancer – стимулятор росту рослин на основі ідеального співвідношення фітогормонів, який активізує ріст і розвиток рослин протягом сезону.
 • Одночасні і вирівняні сходи
  Лабораторним шляхом було встановлено, що співвідношення цитокініну, гіберелінової кислоти і ауксину 2: 1: 1 є найбільш оптимальним для нормального перебігу процесів життєдіяльності рослини: забезпечує швидке проростання насіння, сприяє одночасним і вирівняним сходам. А це, як відомо, запорука високого врожаю.
 • Потужна коренева система
  Оптимальне співвідношення гормонів росту сприяє розвитку потужної кореневої системи з великою кількістю кореневих волосків і площею поверхні. Це сприяє більш активному поглинанню поживних речовин з ґрунту, таким чином, рослини більш ефективно використовують добрива та мікроелементи. Отже, Stimulate підвищує ефективність препаратів, разом з якими застосовується.
 • Здорові і стресостійкі рослини
  Препарат стимулює зростання і розвиток рослин, вони будуть більш здоровими в порівнянні з необробленими, завдяки оптимальному гормональному балансу. Здорові рослини набагато легше протистоять стресу, хворобам і шкідникам.

Матеріали для завантаження

 

 

Основні рекомендації

 • #

  У баковій суміші з гербіцидами для зниження гербіцидного стресу

  Навіть селективні гербіциди провокують стрес рослин, синтез надмірного етилену, порушення гормонального балансу і, в кінцевому підсумку – втрати врожаю. Stimulate сумісний з більшістю гербіцидів. При застосуванні в баковій суміші продукт допоможе підтримувати гормональний баланс і активний розвиток, знизивши ризик гербіцидного стресу. 

 • #

  Передпосівна обробка для швидкого проростання і вирівняних сходів

  Передпосівна обробка насіння є найбільш ефективним і мало витратним способом внесення препаратів. Діючі речовини продукту потрапляють в рослину з першими краплями вологи. Насіння отримують основні гормони, необхідні для активного старту. Гібереліновая кислота запускає процес проростання, ауксин сприяє кореневому розвитку, а цитокінін – активізує поділ клітин і швидкий розвиток надземної частини рослини. Завдяки передпосівній обробці Stimulate вміст гормонів у всьому насінні однаковий, що сприяє вирівнянності сходів.
 • #

  Обробки для зниження
  негативного впливу стресу

  На всіх стадіях розвитку рослини зустрічаються зі стресом: температурний режим, надлишок або дефіцит вологи, шкідники, хвороби, надто інтенсивне світло або його нестача. Всі ці фактори неминуче призводять до втрат врожайності. Застосування антиоксидантного продукту Bioforge протягом сезону в невеликих концентраціях для профілактики стресу або відразу після впливу стресового чинника допоможе знизити втрати врожайності. Рекомендується обробка в комплексі з X-Tra Power протягом 48-ми годин після пошкодження градом, заморозками для більш активного відновлення.

 

 

 

Дозування

 

Дозування для передпосівної обробки насіння вказана з розрахунку на 1 тонну посівного матеріалу. Головна вимога до обробки  однорідність нанесення продукту. Препарат сумісний з більшістю протруювачів насіння і ЗЗР. 

 

 

 Дозування для позакореневої обробки вказана з розрахунку на 1 га. Для більшого ефекту рекомендуються багаторазові обробки дрібними дозами (0,3 л/га 3-5 разів за сезон). Препарат сумісний з більшістю ЗЗР та іншими продуктами для позакореневих обробок. Перед приготуванням бакової суміші рекомендується провести тест на сумісність компонентів бакової суміші.

 

 

 

 

 

 

 

 

Результат застосування

Stimulate Yield Enhancer Stimulate Yield Enhancer

Отримати консультацію фахівця

Є питання по нашим продуктам? Заповніть поля нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин