Старт

Продукція

Пробуджуючи енергію рослин
разом зі Stoller

Стимулятори росту для насіння 

Активний старт – запорука високого врожаю

 

В насінні сила – найвищий потенціал врожайності криється саме у насінні. Значна частина цього потенціалу втрачається з моменту потрапляння насіння в ґрунт. Вплив несприятливих погодних умов на майбутню рослину найбільш відчутний в період найбільшої вразливості до факторів стресу.

Активно «стартувати» рослинам і впоратися зі стресом допоможе передпосівна обробка насіння продуктами Stoller. Наші інноваційні рішення для початку сезону допоможуть закласти основу для повноцінного розвитку рослин і досягнення максимальної генетичної експресії у подальшому. Подібна обробка також знизить вплив стресових факторів, таких як ранній або пізній посів, занадто холодний і надмірно зволожений або сухий ґрунт.

 

Розпочніть сезон зі Stoller і забезпечте:

 

  • Швидкі і рівномірні сходи
  • Розвиток міцної і продуктивної корневої системи
  • Захист від шкідників та хвороб

 

Передпосівна обробка насіння

Насіння – складна і малодосліджена біологічна система. Тільки шляхом розуміння життєдіяльності насіння і його реакції на вплив різних факторів навколишнього середовища і передачі інформації, закладеної в насінні, дозволить рослинам, що розвиваються, забезпечити формування продуктивних посівів і в подальшому отримати максимально високий врожай.

Більшість аграріїв не до кінця усвідомлює, наскільки важливою є обробка насіння перед посівом. Насправді, це фундамент для отримання високого врожаю. Адже хороший препарат не тільки сприяє поліпшенню показника схожості насіння і допоможе впоратися з низкою проблем, пов'язаних з впливом на них несприятливих факторів довкілля.

Отже, чому ж так важливо проводити передпосівну обробку насіння?

 

Чим допоможе обробка?

З давніх-давен наші предки шукали засоби для поліпшення проростання посадкового матеріалу. Наприклад, марганцівка, замочування в розчині соди чи попелу. Однак, часи змінюються і наразі з'являються більш сучасні методи підготовки рослин до висадки в ґрунт.

Передпосівна обробка насіння є найважливішим кроком для отримання гарного врожаю. Вона дає можливість забезпечити такі позитивні ефекти як:

 

  • знезараження, знищення шкідників, які можуть знаходитися в матеріалі після збору врожаю;
  • захист від ґрунтових шкідників;
  • оброблені рослини більш стікі до посух;
  • краща адаптація до низьких температур і неочікуваних заморозків.

 

Сьогодні вищезгадані переваги стали доступнішими, а регулятори росту набагато ефективнішими, ніж були ще 10 років тому. Тому передпосівна обробка насіння може стати серйозною підмогою для підвищення кількості та якості врожаю.

 

Як відбувається обробка?

Сучасні способи обробки насіння умовно можна поділити на кілька різновидів:

Сухе протруювання: є найпростішим способом обробки насіння. Для цього створено спеціальне обладнання для протруювання. Головним недоліком цього метода вважають нерівномірність розподілу препаратів, погане утримання на поверхні насіння, висока запиленість у місцях обробки.

Напівсухе протруювання. Перевагою цього методу є те, що при його застосуванні вологість насіння істотно не змінюється і додатково просушувати насіннєвий матеріал не потрібно. Витрата води при даному способі обробки варіюється від 5 до 10 літрів на 1 тонну насіння. Як і у випадку сухої обробки, протруєння напівсухим методом проводиться тільки з використанням спеціального обладнання.

Вологе протруювання насіння здійснюється шляхом обприскування насіння, його поливу чи замочування в розбавлених водних розчинах препаратів. Цей спосіб обробки передбачає додаткове просушування насіння.

Ще одним способом протруєння насіння є гідрофобізація, тобто обробка насіння розчинами полімерних речовин, що сприяє утворенню на насінні тонкої, щільно прилягаючої плівки. Цей метод дозволяє забезпечити максимальне утримання препаратів на поверхні насіння і найвищу активність препарату.

Останнім часом все частіше окрім фунгіцидів і інсектицидів до складу розчинів для протруєння насіння належать мікроелементи і стимулятори росту рослин, що сприяє підвищенню стійкості насіння до знижених температур ґрунту, підвищення показників схожості і врожайності вирощуваних культур.

 

Продукція Stoller забезпечить максимальний результат

Якщо ви у пошуках рішення для підвищення врожайності вирощуваних культур, компанія Stoller рекомендує стимулятори росту для насіння. Препарати, які ми пропонуємо клієнтам, стали результатом досліджень вчених, що працюють у низці науково-дослідних центрів Stoller. Ми зібрали кращі розробки і втілили їх в своїх продуктах, що дозволило значно просунутися в напрямку розуміння фізіології рослин і суттєво підвищити врожайність різних культур.

Препарати від Stoller стануть надійним фундаментом для оптимального росту і плодоношення рослин. Наша продукція забезпечує дійсно надійний захист сходів від впливу негативних факторів навколишнього середовища. Довірившись нам, ви отримаєте максимальний урожай.

Отримати консультацію фахівця

Є питання по нашим продуктам? Заповніть поля нижче і наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин