Агропорт ЗАХІД ЛЬВІВ 2019

13.03.2019 — 17:15

АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Форум проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації. Організаторами виступають Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.

АГРОПОРТ Захід Львів 2019, який відбудеться у Львові 21-22 березня буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів. Серед ключових тем – тваринництво, рослинництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, рибне господарство, а також – діджиталізація сільського господарства.

До участі в Агропорті у Львові буде запрошено фермерів та господарів з Львівської, Волинської, Рівенської, Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької, а також с інших регіонів України.

У 2019 році особлива увага буде приділятися сталому розвитку (SDG) сільських територій, що буде охоплювати комплекс питань та проблематики: від диверсифікації економіки на рівні громад, до соціальної сфери та безпечності харчових продуктів.


Stoller Ukraine - постійний учаник серії заходів АГРОПОРТ і Львів не є виключенням і оголошує про проведення семінару на чолі з Тетяною Захаровою, яка дасть семінар західним аграріям на тему "Мікориза як екологічно безпечний та ефективний спосіб підвищення продуктивності с.-г. виробництва".

Семінар відбудеться у перший день виставки 21 березня у конференц-залі №1 з 15:30 до 17:00. 

Також запрошуємо відвідати наш стенд S10.

 

 

 

Подпишитесь на рассылку и будьте в курсе последних новостей!