V Національний день саду

07.07.2018 — 12:16

5-го червня компанія StollerUkraine прийняла участь ключовій події для галузі садівництва - Національному Дні Саду. Участь у такому заході є надзвичайно важливою для компанії Столлер, адже галузь садівництва є приорітетною для компанії.

Цього річний День Саду зібрав максимальну кількість учасників - понад 450 відвідувачів, 200 з яких представники господарств із різних областей України. У рамках заходу учасники змогли отримати можливість не тільки теоритично, а й на практиці ознайомитися з сучасними технологіями в сфері садівництва. Отримати відповіді та практичні поради на найбільш актуальні питання, особливо стосовно підвищення ефективності врожаю.

Захід склав надзвичайно яскраві враження для усіх учасників та відвідувачів. Команда Stoller  провела ефективну комунікацію з предстваниками господарств та поділилася досвідом застосування продуктів Stoller у сфері садівництва.

Стенд компанії Stoller відвідала велика кількість відвідувачів, які надзвичайно зацікавились технологіями застосування препаратів Stoller. Найбільший інтерес виявили представники господарств, що займаються вирощуванням садів. Найголовнішим запитанням, що цікавило фермерів стосувалось саме покращення якості продукції. Компанія Stoller з радістю поділилася з охочими своєю технологією та досвідом для покращення якості плодів та ягід, підвищення стійкості рослин до несприятливих умов перезимівлі та уникнення стресу на всіх етапах росту та розвитку культур, що в свою чергу сприяє максимальній урожайності.

Сподіваємось, що ви винесли для себе корисну інформацію та знайшли відповіді на ваші питання.
Як це відбувалося - дивіться у фотозвіті!

 

https://www.facebook.com/pg/stollerukraine/photos/?tab=album&album_id=2148585755354947

 

Подпишитесь на рассылку и будьте в курсе последних новостей!