АГРОПОРТ Південь Херсон 2018

15.07.2018 — 19:42
АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів Львова, Херсона та Харкова.

Компанія StollerUkraine являється постійнім участником серії подій агропорт і цього разу запрошує вас відвідати свій стенд на заході - АГРОПОРТ Південь Херсон 2018. Цього року захід буде орієнтований на дрібних і середніх фермерів і відбудеться у Херсоні 26–28 липня. Серед ключових тем –інвестиційний потенціал Південної України, логістика с/г продукції (в тому числі — річкове перевезення), зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, ланцюги доданої вартості (перероблення с/г продукції), туризм, енергоефективні технології, розумні та IT-технології.

У 2018 році особлива увага буде приділятись проблемам адаптації сільського господарства до умов зміни клімату: підвищення продуктивності в умовах змін та перехід на безпечні і точні технології. Також спеціально до 5-ої річниці форуму в Україні буде запущено новий проект – Українське Трипілля. Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України. На відміну від інших міст в Херсоні демонстраційні покази будуть проходити всі три дні роботи заходу.

Дізнайтесь про останні інновації,отримайте індивідуальні консультації від наших фахівців, та не втратьте можливість відвідати наш спеціальный семінар, що відбудеться у другий день виставки 27 у конференц залі №2 з 13:30-16:30!
В першій частині семінару наш спеціаліст Микола Климчук, канд. с.-г. наук, фахівець з впровадження продуктів і технологій розповість про особливості вирощування плодово-ягідних культур з лінійкою препаратів Stoller. В другій частині семінару Тетяна Захарова, канд. с.-г. наук, менеджер по роботі з ключовими клієнтами, висвітлить основні проблеми вирощування с.-г. культур в регіонах з посушливим кліматом та інноваційні рішення від Stoller.

Чекаємо на Вас!
 
 

Подпишитесь на рассылку и будьте в курсе последних новостей!