Новинки від Stoller вже в Україні!

13.06.2019 — 15:43

 

 

Компанія Stoller є науково-технічною компанією, що вузько спеціалізується на фізіологічних аспектах життя рослин. Проте, ми розуміємо і те, що для досягнення найкращих результатів у вирощуванні культур, потрібно підходити до рішення комплексно, враховуючи також потреби рослин у живленні впродовж вегетації. Фізіологія та живлення – дві сторони однієї медалі життя рослинного організму. Адже рослинам потрібні мінерали для живлення та гормони (або їх сигнальні молекули) для забезпечення функціонування фізіологічних механізмів.  Кожен із цих елементів доповнює інший, поліпшуючи життя рослини, а при поєднанні їх у єдине ціле ми можемо побачити синергію, що забезпечить максимальну реалізаціє потенціалу закладеного у рослини.

Врахувавши усі ці факти та за багаточисельними побажаннями наших клієнтів компанія Stoller Ukraine у цьому році впроваджує 2 нових рішення:

Sett – продовження нашої лінійки препаратів із фізіологічною дією та новий напрямок нашої діяльності – лінійку водорозчинних комплексних добрив Harvest More.

Що таке SETT?

SETT – новий фізіологічний продукт, призначений для зміцнення клітинних стінок, підтримки постійного росту нових тканин, покращення генеративних функцій та захисту від фізіологічних захворювань рослин.

Даний препарат  сформований із двох основних складових компонентів: Са та В, об’єднаних у формуляцію за технологією Stoller, що застосовується для руху цих елементів в середині рослинних тканин,  підтримки постійного росту нових тканин, покращення процесів цвітіння, запліднення та розвитку плодів, утворення стійких і товстих клітинних стінок, які захистять клітини проти грибкових і бактеріальних нападів.

Даний препарат був спеціально розроблений для підтримки структурної міцності та здоров'я клітин як вегетативної системи (листя, пагони) так і генеративної (плоди).

Для чого рослинам потрібен кальцій та бор?

Наявність кальцію та бору у рослинному організмі є необхідним впродовж усього періоду росту та розвитку. А їх нестачу не можливо замінити іншими елементами. Тому, дисбаланс цих речовин послаблює стінки рослинних клітин і збільшує ризик появи фізіологічних захворювань плодів та їх передчасне опадання.

Кальцій є структурним компонентом клітин, в той час як бор стабілізує дію кальцію. Саме тому, якщо у рослині є достатня кількість кальцію, надлишок бору ніколи не буде проблемою. Ще однією важливою особливістю цих елементів є те, що при їх взаємодії, кількість шкідливих «вільних радикалів», які призводять до розпаду клітин, мінімізується.Також слід відмітити, те що кальцій та бор відіграють ключову роль у процесах запилення та запліднення. Відсутність хоча б одного із цих елементів може призвести до неефективного запилення, що в свою чергу призведе до зменшення кількості плодів та насіння, і як наслідок, до зниження врожайності вирощуваних культур. Переваги Sett  Забезпечує  здоровий розвиток плодів без дефіциту кальцію.ü  Дозволяє збільшити опір і товщину клітинних стінок.ü  Підвищує захисні можливості рослини від грибкових і бактеріальних нападів.ü  Сприяє швидкому  зростанню та  розвитку молодих і здорових тканин,  таких як квіти і плоди.ü  Запобігає абортуванню.ü  Запобігає розм’якшенню плодоносних тканин, зменшуючи частоту появи тріщин фруктів.  Препарат  Sett  є надзвичайно універсальним у застосуванні. Його можливо використовувати на  польових (кукурудза, соя, зернові, тощо), овочевих, ягідних, фруктових, горіхоплідних культурах. Рекомендовані норми застосування 1-5 л/га у період генеративного розвитку рослин.  Використовуючи SETT Ви зможете: підвищити  врожайність вирощуваних культур, сприяти кращому формуванню насіння, покращити якість плодів, підвищити смакові характеристики плодів ягідних, фруктових та овочевих культур, запобігти непродуктивному цвітінню та опаданню плодів. 

 

Що таке Harvest More?

Harvest More™ – нове ультрарозчинне комплексне добриво для швидкого засвоєння рослиною, корекції дефіциту поживних речовин і забезпечення інтенсивного росту та розвитку. Його можливо використовувати як для внесення на поверхню ґрунту, так і для зрошення, або для позакореневого підживлення рослин.

Оскільки Harvest More™ має кислотний рівень рН, воно може застосовуватись з більшістю фунгіцидів та інсектицидів, підвищуючи стабільність  тих продуктів, з якими воно  змішується.  Ще однією корисною особливістю даного добрива є його надзвичайно висока розчинність у воді.

При введені Harvest More™ до зрошувальних систем добриво буде підкислювати іригаційну воду таким чином, що вона перешкоджатиме накопиченню карбонатів як в іригаційних випромінювачах, так і в ґрунті навколо коренів рослин.

Також, завдяки своєму складу, Harvest More™ сприятиме покращеному застосуванню поживних речовин із ґрунту, роблячи їх більш доступними для рослин. 

Ще однією  величезною агрономічною перевагою Harvest More™ є те, що у його склад входить  значно більша кількість мікроелементів, ніж у більшість загальних  розчинних добрив, які наразі використовуються в Україні. Рівень мікроелементів майже в 100 разів перевищує рівень мікроелементів у більшості розчинних добрив.

Harvest More™ 5-10-27 є одним із небагатьох продуктів, що має високий вміст як кальцію, так і магнію. Це є надзвичайно цінною особливістю, оскільки ці два елементи живлення  дуже важливі для контролю стресу рослин.

Також, слід відмітити, що до складу Harvest More™ входить калій, причому у великій концентрації поживної речовини, яка дуже тісно пов'язана з переміщенням цукру з листя в плоди, що розвиваються або у запасаючі тканини рослин.

Harvest More™ 5-10-27 має дуже низький рівень азоту. Це обумовлено тим, що  потреби в азоті різних видів рослин є надзвичайно різними. До того ж, навіть в межах однієї культури, вони змінюються декілька разів впродовж вегетаційного періоду.  Тому агрономи та фермери можуть додавати необхідну кількість азоту до Harvest More™ відповідно до необхідності та термінів для  кожної культури. Азот, який фермери додають до підживлень, зазвичай знаходиться у карбамідній формі, що може призвести до зміни кислотності робочого розчину. Проте, при додаванні карбаміду в якості джерела азоту до розчину із Harvest More не буде змінювати рівень  рН робочого розчину.

Вільний вибір харчування рослин

Завдяки своєму унікальному складу Harvest More забезпечить рослину будь-якими поживними речовинами, які недоступні  при застосуванні звичайної програми внесення добрив або так званим «вільним вибором живлення». Не існує іншого розчинного добрива, що містить такий баланс мезо-  та мікроелементів  у своєму складі, що дозволяє рослині самій  обирати, які поживні речовини вона потребує на різних стадіях росту.

Подпишитесь на рассылку и будьте в курсе последних новостей!