Harvest More 10-55-10 - долаємо дефіцит комплексно!

08.06.2020 — 23:20

 

Зараз в багатьох регіонах України спостерігається дефіцит фосфору: листки кукурудзи мають темно-зелений відтінок, особливо ураженими виглядають старі листки, в той час як жилки та стебло мають темно-фіолетовий відтінок.  

Сьогодні умови навколишнього середовища лише погіршують дефіцит фосфору.  Серед цих умов варто відмітити: 

  • Ґрунти з занадто підвищеною або заниженою кислотністю 
  • Низькі температури та підвищена вологість 

Подібні симптоми в потемнінням листків також можуть бути пов’язані з нерозвиненою кореневою системою, що й не надає змоги рослині поглинати необхідну кількість фосфору. Рішення цієї проблеми має бути комплексне, так як нам необхідно простимулювати ріст підземної частини рослин, а це вкрай важко без стимуляції росту надземної частини. 

Harvest More 10-55-10 - комплексне добриво з високим вмістом фосфору (55%) у формі фосфат сечовини. Високий відсоток одного з найважливіших макроелементів та наявність важливих елементів живлення дозволяє препарату мати унікальні властивості разом з такими загальними як стимуляція росту та корекція дефіциту. 

Комплексна дія Harvest More 10-55-10 спрямована на: 

  • Покращення укорінення рослин 
  • Забезпечення усіма важливими макро- та мікроелементами 
  • Повноцінний розвиток рослин 
  • Підтримка усіх фізіологічних процесів (фотосинтезу, запліднення) 
  • Підвищення врожайності 

Якісна формуляція препарату дозволяє не турбуватись про нерозчинність добрива або забивання форсунок. Низький рівень рН комплексного добрива Harvest More 10-55-10 нівелює негативну дію жорсткої води та забезпечує покращене поглинання рослиною усіх елементів живлення. 

Застосування препарату рекомендовано для усіх сільськогосподарських культур протягом вегетативного періоду та початку цвітіння. Внесення у фертигаційних системах дозволяється у кількості 1 – 3 кг/га. 

За більш індивідуальної програмою звертайтесь до CropDoctors компанії Stoller у Вашому регіоні. 

Підпишіться на розсилку і будьте в курсі останніх новин!