International Field Days 2018

12.06.2018 — 14:59

 

Шановні коллеги, фахівці, аграрії!

Світовий лідер у розробці технологій для підвищення врожайності шляхом регулювання стресу рослин і досягнень гормонального балансу вирощуваних культур –StollerUkraine, запрошує всіх відвідати єдину в Україні виставку технологій рослинництва польового формату – «Міжнародний день поля в Україні».

Дізнайтесь про останні інновації! Отримайте індивідуальні консультації від наших фахівців Crop doctors. Відвідайте виставкову зону й демо-насадження з результатом обробки культур продуктами StollerUkraine. Не пропустіть презентацію програми стажування в Stoller Academy Ukraine

Та найголовніша подія – компанія StollerUkraine підготувала для вас неординарний  формат семінару! 

Приходьте 21 червня та отримайте можливість дізнатися про інноваційні технології високо точного землеробства від Йоава Зура - головний вчений спеціаліст та засновник компанії Sensilize. Відвідайти презентацію Тетяни Захарової - нашого спеціаліста із розвитку продуктів та технологій, на якій вона розповість про інноваційний підхід компанії StollerUkraine у вирощуванні нуту. А також, приймайте участь у дискусійній панелі та розгляду реального кейсу з головним агрономом ПСП "Переселенське - К" - Юрієм Плотніковим.
Більш детальну інформацію щодо семінару ви можете отримати нижче.

 

Чекаємо на Вас біля стенду компанії, що відбудеться 20-22 червня в аграрному демонстраційному центрі в селищі Дослідницьке поблизу Києва.

 

 

 

Подпишитесь на рассылку и будьте в курсе последних новостей!