Rootella WP

Концентрований змочуваний порошок мікоризного гриба, що ефективно інокулює рослини. Мікоризна інокуляція шляхом застосування продуктів Rootella® покращує поглинання поживних речовин рослиною

Доведено, що ефективна мікоризна
інокуляція коренів рослин впливає на:

Поліпшення врожайності

Зменшення норм використання добрив, компосту та зрошення

Підвищення стійкості рослин в стресових умовах

Мікоризні інокулянти Rootella® WP розроблені для нанесення у вигляді суспензії та розпилення, або безпосередньо на насіння, або на коріння, або шляхом застосування в борону. Інокулянти Rootella® WP мають надзвичайно високі концентрації ендомікоризи: щонайменше 20 800 життєздатних пропагул гломуса на один грам.

Метод застосування:

Rootella® WP добре розчиняється у воді або в інших рідинах. При змішуванні з пестицидами та агрохімікатами, Groundwork BioAg рекомендує спочатку перевірити сумісність Rootella® з діючими речовинами у складі формуляцій, щоб забезпечити життєздатність пропагул в баковій суміші. У будь-якому випадку Groundwork BioAg рекомендує безперервно перемішувати суспензію і не утримувати Rootella® WP у суспензії більше одного дня. Норми нанесення значно варіюються в залежності від культури та способу застосування.