Rootella S

Концентрований тонкий порошок мікоризного інокулянта Rootella® S ефективно інокулює рослини з життєздатними ендомікоризними грибами. Мікоризне інокуляція шляхом застосування продуктів Rootella® покращує поглинання поживних речовин рослиною

Доведено, що ефективна мікоризна
інокуляція коренів рослин впливає на:

Поліпшення врожайності

Зменшення витрат на фосфорні добрива, компост та зрошення

Підвищення стійкості рослин до впливу стресових факторів середовища

Мікоризні інокулянти Rootella® S ідеально підходять для ручного змішування з насінням перед сівбою в польових умовах. Ця формула продукту має у своєму складі високоефективний прилипач, що запобігає навіть незначним втратам мікоризних грибів і добре підходить для застосування в сівалці. Інокулянти Rootella® S характеризуються надзвичайно високими концентраціями ендомікоризи: принаймні, 20 800 життєздатних пропагул glomus intraradices на один грам.

Метод застосування:

Rootella® S може бути змішаний з насінням у сівалці або нанесені сухим аплікатором сівалки. Groundwork BioAg рекомендує застосовувати 120 гр. Rootella® S на гектар для більшості польових культур, однак норми можуть бути різними для кожної культури ласка, зверніться до Groundwork BioAg для перевірки конкретних норм застосування.