Rootella G

Гранульована формуляція мікоризи Rootella® G ефективно інокулює рослини життєздатними ендомікоризними грибами. Мікоризна інокуляція шляхом застосування продуктів Rootella® покращує поглинання поживних речовин рослиною

Доведено, що ефективна мікоризна
інокуляція коренів рослин впливає на:

Поліпшення врожайності

Зменшення норм використання добрив, компосту та зрошення

Підвищення стійкості рослин в стресових умовах

Мікоризні інокулянти Rootella® G ідеально підходять для змішування з субстратом в розплідниках. Гранульована композиція цього продукту підвищує енергію та ефективність інокулянта в середовищі для вирощування. Інокулянти Rootella® G мають високу концентрацію ендомікоризи: щонайменше 2500 життєздатних пропагул на один грам.

Метод застосування:

Rootella® G може змішуватися з більшістю типів середовищ для вирощування. Groundwork BioAg рекомендує застосовувати 0,2-0,4 гр. Rootella® G на одну рослину розсади для більшості дрібних рослин, однак норми для обробки кореневої системи можуть варіюватися в залежності від культури та розміру контейнера. Будь ласка, притримуйтесь інструкцій щодо застосування на етикетці, або зверніться до консультаційного центру Groundwork BioAg, щоб перевірити норми застосування.