Stoller Ukraine We awaken the energy of plants Научные исследования и разработка продуктов и технологий для максимизации генетической экспрессии растений

About us
Stoller Group

#
# We are an agro-company focused on customer needs. Through knowledge and innovation, we strive to realize our values.
Values of Stoller

Верность принципам
Верность принципам

Жить, придерживаясь основных ценностей компании.

Жить, придерживаясь основных ценностей компании.
Жить, придерживаясь основных ценностей компании.

Развернуть

Історія компанії Stoller Group

Компанія Stoller Group була заснована в 1970 році. Її засновник і генеральний директор Джеррі Столлер, загальновизнаний провідний спеціаліст у галузі живлення рослин. Сьогодні Stoller Group - світовий лідер в області розробки технологій для збільшення врожайності сільськогосподарських культур. Наші представники успішно працюють більш ніж в 50 країнах.Ми - перша компанія, яка визнала важливість вторинних поживних мікроелементів. Головним досягненням Stoller Group є розробка інноваційної технології, яка дозволила зробити застосування продуктів Stoller більш економічно вигідними. Наші препарати здатні максимально розкрити потенціал рослин, а також підвищити їх стресостійкість та врожайність.

Ми розробили технологію застосування хелатних сполук, яка не дозволяє металам засвоюватися в ґрунті й, таким чином, робить їх більш доступними для кореневої системи рослин. Наша компанія продовжує вдосконалення розробок в області некореневої обробки мікроелементами. За технологією Stoller Group вони вбудовуються в хелатні сполуки й, завдяки цьому, можуть застосовуватися у водних розчинах. Такий підхід дозволяє знизити кислотність грунту до рівня pH 4.0 й істотно збільшити доступність поживних речовин у процесі некореневої підгодівлі.

Ми прагнемо допомогти виробникам зрозуміти і природним шляхом поліпшити генетичний потенціал рослин. Наші технології роблять сільськогосподарські культури сильнішими, більш продуктивними й стійкими до стресу.

Препарати підвищення врожайності від Stoller Group можуть застосовуватися в якості запланованої профілактичної або сезонної обробки на ряду з програмою живлення, яку вже реалізовують.

Stoller Group допомагає розкрити потенціал та пробудити енергію рослин...

Сьогодні Stoller Group займає лідируючі позиції у сфері зниження кількості використаних поживних речовин на одиницю бажаного врожаю.

Це не тільки економічно вигідно, але й максимально безпечно з екологічної точки зору. Ми успішно виробляємо препарати, які дають можливість фермерам обмежувати використання фосфатів і знижувати необхідність у додатковому азоті. До того ж, окрім наших інноваційних продуктів ми також пропонуємо всю лінійку простих добрив і мікроелементів.

Stoller Group - це 45 років інновацій, самовдосконалення та соціально-відповідального ставлення до своєї справи і навколишнього світу.

 

Цілі компанії Stoller Group

Ми соціально-відповідальна компанія світового рівня з високими принципами та стандартами роботи. Ми піклуємося не тільки про наших співробітників і клієнтів, але й усвідомлюємо важливість охорони навколишнього середовища. Нам не байдуже майбутнє планети!

Збільшення світових харчових ресурсів - глобальна мета, яку ставить перед собою компанія Stoller Group. Завдяки комплексу спеціальних досліджень й інноваційному підходу, ми отримали можливість виробляти продукти, які здатні позитивно впливати на рослини на всіх стадіях їх росту. Наші технології дозволяють максимально підвищити врожайність економічно вигідним способом. Ми чудово усвідомлюємо важливість ролі фітогормонів. Це дозволяє нам максимально реалізовувати генетичний потенціал рослин. Наші натуральні та зручні в застосуванні продукти підвищують врожайність, не впливаючи на здоров'я рослини. Використання препаратів Stoller Group - це поєднання грамотного підходу, інноваційних розробок останнього покоління з очевидною економічною вигодою.

Facts about the company Stoller Group

23
23

900
900

70+
70+

History of the Stoller Science Center
Сегодня

Сегодня более 15-ти докторов наук курируют свыше 350-ти научно-исследовательских программ в университетах по всему миру.

Развернуть

Geography of cooperation

Get expert advice

There are questions about our products? Fill in the fields below and our manager will contact you within 15 minutes